طراحی اپلیکیشن

امروزه با گسترش استفاده از موبایل توسط مردم ، بسیاری از کسب کارها نیز به سمت طراحی اپلیکیشن برای کسب کار خود روی آورده اند.با توجه به این موضوع طراحی اپلیکیشن باعث بدست آوردن کاربر ، مشتری و تعامل بیشتر نیز برای مدیران کسب و کارها نیز میشود.

طراحی اپلیکیشن موبایل

طراحی اپلیکیشن اندروید متناسب با سلیقه و امکانات شما ، با رابط کاربری و گرافیک زیبا و حرفه ای توسط تیم وین دیتا انجام میشود.تیم وین دیتا با تجربه چندین ساله در زمینه تولید و توسعه اپلیکیشن های موبایل و انتشار در مارکت جهانی گوگل پلی گزینه مناسبی جهت طراحی اپلیکیشن موردنیاز شما می باشد.

زمینه های فعالیت وین دیتا

تعرفه طراحی اپلیکیشن

* قیمت های فوق ممکن است بر اساس امکانات و شخصی سازی های مورد نظر شما تغییر کند

پشتیبانی تیکت

خریداران محصولات سایت میتوانند سوالات و مشکلات خود را از طریق ارسال تیکت از "پنل کاربری" مطرح کنند.

سوالات پیش از خرید

شما میتوانید سوالات پیش از خرید محصولات سایت رو در بخش نظرات هر محصول بپرسید.کارشناسان وین دیتا به سرعت پاسخ شما را خواهند داد.

مزایای طراحی اپلیکیشن اندروید

چند سال گذشته کسی تصور نمی‌کرد تلفن های همراه و اتصال آن به اینترنت آنقدر گسترش یابد که تمامی خدمات روزمره انسان ها توسط اپلیکیشن ها انجام شود. طراحی اپلیکیشن موبایل باعث ساده شدن امور روزمره شده است. طبق تحقیقات امروزه بیش از ۷۰ درصد مردم اپلیکیشن‌ها را به سایت‌ها برای خرید آنلاین ترجیح می‌دهند. طراحی اپلیکیشن موبایل خیلی بهتر از از داشتن یک وب سایت است. اپلیکیشن ها معمولا سریع تر از وب سایت ها هستند و عملکرد بهتری دارند. همچنین اپلیکیشن ها داده ها را به صورت لوکال در تلفن شما ذخیره می‌کنند که بازیابی اطلاعات بصورت در یک چشم به هم زدنی اتفاق می افتد.

چرا به طراحی اپلیکیشن موبایل نیاز داریم ؟

چرا اپلیکیشن؟! شما در طول روز چند بار از اپلیکیشن ها استفاده می کنید؟! استفاده از اپلیکیشن فروشگاهی برای رفع نیاز های اساسی و مهم زندگیتون! استفاده از اپلیکیشن مشابه اسنپ یا تپسی برای حمل و نقل! استفاده از اپلیکیشن مشابه دیوار یا شیپور برای خرید و فروش!

درواقع امروزه با وجود پیشرفت روزافزون تکنولوژی و دنیای اینترنت کمتر کسی رو می بینید که تمایل به خریدهای حضوری داشته باشد. موبایل های هوشمند بسیاری از این کارها را آسان کرده اند و به دنبال آن در فضای کسب و کار تغییرات بزرگی ایجاد شده است.

امروزه برای هر کسب و کاری وجود یک وبسایت معتبر و حرفه ای الزامیست و اهمیت ایجاد اپلیکیشن در چندسال آینده نیز به همین اندازه خواهد شد. امروزه همه کسب و کارهایی که خدمات و یا کالایی را ارائه میدهند،با طراحی اپلیکیشن حرفه ای باعث رونق چندین برابری فضای کاری خود خواهند شد.

نمونه کارهای طراحی اپلیکیشن وین دیتا

چرا وین دیتا؟

اصلی و اورجینال

با ضمانت بازگشت وجه

بازگشت وجه

در صورت عدم کارکرد

نصب آسان

همراه با پشتیبانی کامل

فایل راهنما

برای استفاده صحیح

پشتیبانی رایگان

6 ماه پشتیبانی رایگان

به‌روزرسانی منظم

تمامی محصولات موجود

سوالات متداول